Şirket Profili

about us

Hoş geldiniz!

2013 yılından beri demir çelik sektöründe hedeflerimizi adım adım aşıyoruz. Yıllar geçtikçe, çalışmalarımıza olan sevgi, bir başarı yolu belirlememize yardımcı oldu. Teknolojiye olan ilgimiz, yeni sektörlere yatırım yapmamıza ve ar-ge faaliyetlerine başlamamıza vesile oldu.

Yüksek Kaliteli Hizmet Taahhüt Ediyoruz

Bölgemizde ve yurtdışında bulunan müşterilerimize demir çelik ürünleri tedarik ettik ve imalat hizmetleri gerçekleştirdik. İhtiyaçlarınızı tedarik edebilecek yetkinliğe sahibiz. Tedarik zincirinizde çözüm ortağınız olmak bize gurur veriyor.
Click Here
who we are

Yaşam Hikayemiz

Özkanlar Metal Demir Çelik End. AŞ 1975 yılından bu yana demir çelik sektörü başta olmak üzere birçok alanda gerek yurt içi gerekse yurt dışında hiçbir sınır tanımadan kendisini geliştiriyor, değiştiriyor ve diğer rakipleri ile sıkı mücadelesini sürdürüyor. Devamlı olarak gelişmeleri takip ediyor olması, müşterileri için kaliteli ürünler ve rekabetçi fiyatlar sağlamasına ve bununla birlikte çalışanlarına daha konforlu bir yaşam standardı sunmasına katkıda bulunuyor.

Özkanlar Metal, gerek hammadde gerekse yarı mamül tedariğinde malzemenin üretim öncesi aşamalarından, müşterisinin deposuna sevk olana kadar olan tüm süreçleri takip etmekte ve olası sorunların müşterilerine sıkıntı vermesinin önüne geçmektedir. Özkanlar Metal’i diğer firmalardan ayıran en önemli özelliği takipçiliği, empati yapabiliyor olması ve etik değerlere bağlı olmasıdır.